Firmamız Hakkında

Firmamız ÖZKAR KLİMA & SOĞUTMA 2000 yılında İstanbul'da kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.

En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Özkar Klima & Soğutma, uzman kadrosu ile firmaların klima ve soğutma taleplerine cevap vermektedir.
Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan Özkar Klima & Soğutma, faliyette bulunuduğu hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Sektördeki yenilikleri takip ederek geleceği yakalamak, Servis ve bakım konusunda ihtiyacı olan daha çok müşteriye ulaşmak problemi sonlandırmak, Müşteri memnuniyetini her yeni günde bir üst çıtaya taşımak,
İşimizle alakalı teknolojik yenilikleri takip etmek, sahip olmak ve uygulamak.
Montajını , bakımını ve onarımını üstlendiğimiz firmaların bölgemizdeki tüketici ihtiyaçlarını da göz önüne alarak montaj ve onarım sürecinde koşulsuz memnuniyet sağlayarak müşterilerine ulaştırmak, Klima, soğutma sektöründeki son gelişmeleri uygulayıp , memnun müşteri oluşturmak, yenilikçi işlemlerimiz ve yüksek kalitemizle örnek bir hizmet anlayışı sunmak amacımızdır.